Burnos higiena

Visi nori baltos ir sveikos šypsenos. Ne visada individualios žmogaus higienos pakanka, kad ir valant dantų šepetėliu su pasta, vieno danties šepetėliu, tarpdančių šepetėliu, tarpdančių siūlu ar skalaujant skalavimo skysčiu, kad dantys būtų sveiki ir gražūs.

Apnašos gali likti sunkiau pasiekiamose ir neišvalomose vietose. Nenuvalytos apnašos sukelia dantų ir periodonto ligas, atsiranda blogas burnos kvapas. Todėl atsižvelgiant į burnos higienos būklę rekomenduojame atlikti burnos higieną vieną - keturis kartus per metus. Jau esant periodonto ligoms būtina sekti ligos progresavimą ir ypatingai svarbu palaikyti idealią burnos higieną. Taip pat pas burnos higienistą apsilankyti rekomenduojama prieš terapinį dantų gydymą, balinimą, protezavimą ir chirurgines procedūras.

Tiek gera individuali, tiek reguliariai atliekama profesionali burnos higiena yra labai svarbūs faktoriai ilgam plombų, protezų, breketų, implantų tarnavimui.

Burnos higienistas Ividenta klinikoje vizito metu apžiūrės ir įvertins Jūsų dantų ir periodonto būklę. Ultragarsiniu skaleriu ir rankiniais instrumentasi nuvalys virš ir po dantenomis esančias kietas ir minkštas, bei pigmentines apnašas. Tada dantis nupoliruos vandens ir sodos miltelių srove, specialiais diskeliais ir šepetėliais. Po procedūros dantys tampa baltesni, nes nuvalomas nuo kavos, arbatos ar nikotino atsiradęs pigmentinis apnašas.

Ividenta odontologijos klinikoje burnos higienistas taip pat apmokys kaip tinkamai prižiūrėti dantis ir rekomenduos asmeninės burnos priežiūros priemones.

woman with silver and yellow hoop earrings
silver and red metal rod